0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. Ç.

Ynt: T A L Y A satılık
« Yanıtla #15 : Haziran 10, 2011, 18:18:17 »
Hayırlı olsun!

Sabah evde blogu okudum,Öğleden sonra sahibinden de ilanı gördüm...

Tam ''Madem satacaktın ne diye egeye gittin'' diye yazacaktım ki, bu başlığı gördüm...

Umarım yeni Talya'ya en kısa zamanda kavuşursunuz..

En dip not: özel mesacla taciz atışlarına başlıyım mı ?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Haziran 10, 2011, 18:19:13 Gönderen: Erdem Çakır »

*

T. Ö.

« Yanıtla #16 : Haziran 10, 2011, 18:32:19 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hayırlı olsun!

Sabah evde blogu okudum,Öğleden sonra sahibinden de ilanı gördüm...

Tam ''Madem satacaktın ne diye egeye gittin'' diye yazacaktım ki, bu başlığı gördüm...

Umarım yeni Talya'ya en kısa zamanda kavuşursunuz..

En dip not: özel mesacla taciz atışlarına başlıyım mı ?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hakikaten insan öyle düşünüyor. Madem satacaktın, ne diye Ege'ye gittin ?
Satma fikri hafiften vardı, Ege'ye inme fikri daha da kuvvetli olarak vardı.
Satacağım diye de yerimde duramazdım. Zaten tekne seyirde olsun.
Anane lafı: "Gezen tekne, iyi teknedir"   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

TANER

*

M. E.

« Yanıtla #17 : Haziran 10, 2011, 19:01:19 »
Hadi bakalim hayirlisiii )))
Her kim dediyse ''bir alirken, bir de satarken memnun olursun'' yalancinin onde gideniymisss, degil mi kardes?
(Ya da acaba biz de mi var bir gariplik?)

*

T. Ö.

« Yanıtla #18 : Haziran 10, 2011, 19:09:32 »
Hakikaten yalanci o...

TANER

*

m.

« Yanıtla #19 : Haziran 10, 2011, 19:12:42 »
Alırken sevindiğimi biliyorum da, satarken ne yaparım bilmiyorum.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sanırım başka tekne alımak için satılıyorsa yine de sevinilir ....

Özer Ailsinin filotillasında en küçük teknesi 37-40 fuutun üzerine çıkarsa en büyük tekne olacak...
En az 40 fut luk tekne yakışır, Amiral Taner' e.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Uğurlu olsun....  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yalancı Boğaz da uygun fiyatlı Katamaranlar görmüştüm Hakkı Ağabeye gittiğimde....
Gerçi Cüneyt Kaptan tavaf edip Hacı olmuştur oralarda...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

B. G.

« Yanıtla #20 : Haziran 10, 2011, 19:21:26 »
Bir düzeltme yapayım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap İbrahim Kara Korsan'ın Şanslı'sı 17 feet, Ayandon 24 feet Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Tekne satmak tecrübesi hiç yaşamadım, Talya'yı da dünya gözüyle hiç görmedim. Şimdi sadece hayırlı olsun demek geliyor içimden. Talya'nın yeni sahibi keyifli seyirler yapsın. Yeni Talya da bayrağı eskisinden alsın, rüzgarları kovalasın.
*

B. G.

« Yanıtla #21 : Haziran 10, 2011, 19:22:14 »
Bir düzeltme yapayım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap İbrahim Kara Korsan'ın Şanslı'sı 17 feet, Ayandon 24 feet Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Tekne satmak tecrübesi hiç yaşamadım, Talya'yı da dünya gözüyle hiç görmedim. Şimdi sadece hayırlı olsun demek geliyor içimden. Talya'nın yeni sahibi keyifli seyirler yapsın. Yeni Talya da bayrağı eskisinden alsın, rüzgarları kovalasın.
*

T. Ö.

« Yanıtla #22 : Haziran 10, 2011, 19:33:16 »
Ben Sansli ile Ayandon'u atlamisim, kusuruma bakmayin.

TANER
« Son Düzenleme: Haziran 10, 2011, 19:34:11 Gönderen: Taner Özer »
*

N. Y.

« Yanıtla #23 : Haziran 10, 2011, 20:18:08 »
Taner korsanım hayırlısı olsun... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. D.

« Yanıtla #24 : Haziran 10, 2011, 21:41:17 »
Tanerciğim hayırlı olsun.Gel seni de Bavaria ailesine dahil edelim...
*

T. Ö.

« Yanıtla #25 : Haziran 10, 2011, 21:43:37 »
Engin abi sagolasin.
37-40 feet araliginda her sey olabilir.

TANER
*

H. A.

« Yanıtla #26 : Haziran 10, 2011, 23:18:06 »
Taner korsan, her şey gönlüne göre olsun.
*

H. A.

« Yanıtla #27 : Haziran 10, 2011, 23:54:55 »
Umarım istediğiniz gibi bir tekneye kavuşursunuz Taner Korsan...

Şimdiki Talya'yı ben bile özlüyorum, yeri boş duruyor, belki de dönmeyecek...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 
*

Y. Ö.

« Yanıtla #28 : Haziran 11, 2011, 00:30:35 »
İyi şanslar Tanerciğim...
*

H. E.

« Yanıtla #29 : Haziran 11, 2011, 01:12:58 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
...

Yalancı Boğaz da uygun fiyatlı Katamaranlar görmüştüm Hakkı Ağabeye gittiğimde....

Hımmm...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Neymiş yani fiyat? Bu katamaranlarda çift tuvalet oluyor di mi?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap