0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. Ç.

Ynt: Benim Teknem
« Yanıtla #1170 : Eylül 27, 2013, 15:59:21 »
Yok artık...

'Gullit' koydan çıkalı kimbilir ne kadar saat olmuş.Baksanıza ne kadar uzaklaşmış.

İskele tarafından yaklaşan dünyalar güzeli Fransız Kuğu'su ise yelken seyrini tamamlayıp motor seyrine geçmiş.Ne de olsa bilmediği sular.Uygun demir yeri ararken sıkıntıya düşmemek için yelken seyrinden kaçınmış.

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. B.

« Yanıtla #1171 : Eylül 27, 2013, 17:05:14 »
E!  Erdem'cim sende gel o zaman eylülde.. Bu analizde zekice kutlarım valla..Gerçekten kotra limana gidiyordu..

Fekat o tekne Kos'tan beri öyle geliyordu cicim. Bu arada belirteyim bir dip not olarak. Gulet ise demir alır almaz yelkenlerini bastı anında..

*

İ. Y.

« Yanıtla #1172 : Eylül 27, 2013, 17:10:44 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Gulet ise demir alır almaz yelkenlerini bastı anında..

Normali bu değilmi zaten  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Anlaşılan tahtacılar genelde yelken basmıyorlar aşağılarda. İlginç bulunduğuna göre.

*

M. A.

« Yanıtla #1173 : Eylül 27, 2013, 17:16:35 »
30 metre guletle yelken basmak çocuk oyuncağımı zannettin İrfan Kardeşim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İşten anlayan bir ekip yoksa teknede direği eline alıverirsin valla sert bir havada  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. B.

« Yanıtla #1174 : Eylül 27, 2013, 17:20:23 »
Tamam taam bu yayınımız burada bitmiştir.
Şakamıza katıldığınız için hepiciğinize teşekkürler..
Dağılınız..

Yarın yine bu saatte bu sayfalarda  "Piçiko Project" üzerinde dalaşmak üzere kalın sağlıcakla..
Sakın kimselere randevu vermeyiniz. Yine buluşalım anacığım.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

İ. Y.

« Yanıtla #1175 : Eylül 27, 2013, 17:20:47 »
Murat'çım tahta teknede yelken basmak neden zor?
*

M. A.

« Yanıtla #1176 : Eylül 27, 2013, 17:29:19 »
Tahta teknede basmak zor değil  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Benim tekne tahta, üzerinde ne yelken varsa hepsini tek başıma açıp kapıyorum ben  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Resimdeki guleti kastedmiştim ben.
Böyle bir teknede, aynı boy fiberde olur fark etmez. Çok fazla yelken alanı var, 2 ana yelken 2 cenova var.
Eğer personel işi bilmiyorsa yelken açtırmaz kaptan genelde.
*

C. B.

« Yanıtla #1177 : Eylül 27, 2013, 18:55:12 »
Konu ile ilgili diye şeyettireyim dedim:
*

M. Ö.

« Yanıtla #1178 : Eylül 27, 2013, 19:47:55 »
Ben nasıl bildim ama Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. B.

« Yanıtla #1179 : Eylül 27, 2013, 20:08:49 »
Nerde bildin??  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. Y.

« Yanıtla #1180 : Eylül 27, 2013, 20:15:55 »
Sulandırılmış camdan yapılma koca kotranın sahibisi çakma denizci ise biz n'apalım. Alla Alla yaa! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Senin taktaların kıçını kaldıramadığı havada o yoğurt kapları dörtnala kalkıyo, n'aaber Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

ortayıyaparımkenardanşamatayıseyrederimdiyenkorsan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. B.

« Yanıtla #1181 : Eylül 28, 2013, 07:41:06 »
Sancaktaki tahta teknenin yelkenle yol alması  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok pardon Mustafacım nasılsa gözümden kaçmış.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Haklısın gerçekten bir yaklaşım var ama tek taraflı olmuş, beklenen cevabın yarısı var burda..İskeledeki yoğurt kabından hiç söz yok.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hem ben Gönenç korsanı daha çok tutuyorum.Kusura bakma.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. B.

« Yanıtla #1182 : Eylül 28, 2013, 07:43:09 »
Sulandırılmış camdan yapılma koca kotranın sahibisi çakma denizci ise biz n'apalım. Alla Alla yaa! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Senin taktaların kıçını kaldıramadığı havada o yoğurt kapları dörtnala kalkıyo, n'aaber Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

ortayıyaparımkenardanşamatayıseyrederimdiyenkorsan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Doğru söze ne denir?
Buradn hır çıkmaz boşuna umutlanma kuşum..
*

N. K.

« Yanıtla #1183 : Eylül 28, 2013, 08:11:32 »
Poseidon muradınızı versin. Uzaklardan sizi izlemek neşe katıyor bana:)
*

M. Ö.

« Yanıtla #1184 : Eylül 28, 2013, 10:19:33 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap