0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

C. G.

PC de kullanılacak deniz haritaları.
« : Kasım 08, 2008, 00:40:49 »
Laptopta kullanabileceğim Deniz Haritaları arıyorum. Bendeki program artık çalışmadığından sildim.

*

s.

Ynt: PC de kullanılacak deniz haritaları.
« Yanıtla #1 : Kasım 08, 2008, 02:11:38 »
Hakan Z korsana söylersen yardım edecektir. Bana çok yardımı oldu Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. A.

« Yanıtla #2 : Kasım 08, 2008, 02:16:48 »
Cem bey Elimde magellan 2004 deniz haritası var ben pc de kullanıyorum ..Arzu ederseniz bir copy verebilirim

*

H. Z.

« Yanıtla #3 : Kasım 08, 2008, 02:42:20 »
Ömür, GPS ile eşzamanlı çalışıyormu senin haritalar?

Bende GPS ile eş zamanlı C-Map var isteyenlere yollayabilirim.

*

B. N.

« Yanıtla #4 : Kasım 08, 2008, 10:40:07 »
hakan bana yollasana baklım vistada çalışacakmı?

*

H. E.

« Yanıtla #5 : Kasım 08, 2008, 12:36:30 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
hakan bana yollasana baklım vistada çalışacakmı?
c-map uyumluluk modu ile çalışıyor. Sağ tıklayıp "256 renkte çalıştır" seçili olmalı. Gerekirse "XP modunda çalıştır", "W98 modunda çalıştır" vs. da seçilebilir.
*

N. B.

« Yanıtla #6 : Kasım 08, 2008, 14:57:49 »
Bende GPS ile eş zamanlı C-Map var isteyenlere yollayabilirim.

Sayın Hakan Z korsanım selamalar.Ben istesem çok şey mi istemiş olurum acaba? Teşekkürler
*

m.

« Yanıtla #7 : Kasım 09, 2008, 01:49:09 »
Hakan Z korsan geçen sene c_ Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap map dosyalarını rapide  yüklemişti. İlk 3 dosyanın linkleri kırılmıştı...
Linkleri yenilermi acaba  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. D.

« Yanıtla #8 : Kasım 09, 2008, 13:42:55 »
cem bey,
ben laptop ta naval map in haritalarını kullanıyorum.Gayet memnunum.Ayrıca el gps nide bilgisayara bağladığımda noktasal olarak her daim konumumuda gaörebiliyorumFirmanın ismi bilişim bigisayar ltd şti yerleri İzmirde tel:232 441 21 63 fiyatları ben aldığımda gayet uygundu.
*

Ö. A.

« Yanıtla #9 : Kasım 09, 2008, 14:57:35 »
Hakan Z korsan ,Yakın bir ağbeyim Gps ile bu programı sürekli kullanıyor denizde, bende ondan aldım.  prgamın tam ismi (Map send Blue Nav Europe 2004) Elimde henüz bir gps yok... Denize çıkmadan önce pc'de rota kontrollerimi yapıyorum. Hafta içi cd'yi verebilirim

C-Map 'de hayır demem!
*

H. Z.

« Yanıtla #10 : Kasım 09, 2008, 15:09:52 »
Map send Blue GPS ile eş zamanlı çalışmıyor malesef. Aynen dediğin gibi bende rota ve ölçümleri bu programda yapıp, içimden ah be ne güzel arayüz keşke gps ilede çalışabileydi diye söylenip duruyorum.

C-Map iyükleyebileceğim (900mb) bir platform bulur bulmaz yükleyeceğim. Geçen sene rapidshareye yüklemiştik doya 1 hafta sonra silinmişti.
*

A. Ç.

« Yanıtla #11 : Kasım 09, 2008, 15:39:28 »
Hakan,

Winrar ile 100mb parçalara bölüp rapidshare'a yükleyebilirsin. Veya Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap olabilir, sanıyorum 1Gb kabul ediyor.
*

Ş. C.

« Yanıtla #12 : Kasım 10, 2008, 21:47:11 »
selamlar,

benimde elimde birkaç yazılım (cmap - maptech offshore - garmin/nroute bluechart atlantic v6.5 ) var ve hemen hepsini bluetooth gps ile bilgisayarda eş zamanlı çalıştırabildim.  arzu edenlere tercih ettikleri yazılımları gönderebilirim.
*

Ö. E.

« Yanıtla #13 : Kasım 11, 2008, 05:50:12 »
şevket bey'in dediği gibi bütün garmin haritaları (bluechart atlantic) bilgisayarda çalıştırılabilir... ufacık bir programla tüm bluetooth gps'ler ile bu haritalarda teknenizi ekran üzerinde görebilirsiniz... yani daha çok kafayı takmayın bu konuya Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap arzu edenler bana ya da şevket bey'e mail atsın gereken programları yollayalım... malum korsanlık ediyoruz ama bu programları foruma atacak kadar da korsanlaşmayalım... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

ayrıca bir çok cep telefonunda garmin haritaları ve kendinizi görebilirsiniz, hatırlarsanız bu işin nasıl yapılacağına dair e-grup'a bir word dökümanı atmıştım... o word dökümanı hala bilgisayrda mıdır bilmiyorum ama sanırım birileri kaydetmiş ve saklamıştır...

Uzun lafın kısası bazı cep telefonlarında (her hangi bir gps programını çalıştırabilen her hangi bir telefon olabilir) ya da bilgisayarınızda garmin haritalarını kullanmak çok zor değil. detaylı bilgi için bana ya da şevket bey'e mail atabilirsiniz... sevgiler...
« Son Düzenleme: Kasım 11, 2008, 05:51:15 Gönderen: Özgür Evren »
*

K. D.

« Yanıtla #14 : Kasım 11, 2008, 22:01:32 »
gps arayan varsa Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 'de gayet makul fiyatlara var ve adam faturaya product sample, free of charge yazıyorlar 100 usd altı bedeller zaten gümrük uygulaması yok ve US air maille yaklaşık 7 günde eve teslim.
H